Özlem Küçükfırat

Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Uzmanı & Aile Danışmanı

  • 1041 Görüntülenme

Uzman Özgeçmişi

1995 yılında Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünü bitirdim. Üniversite lisans eğitimi içerisinde seçmeli yan dal olarak drama eğitimi aldım. 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi İlköğretim Sınıf Öğretmenliği Programı’nı tamamladım. Alan bilgimi özellikle program geliştirme ve aile eğitimi konularında çok çeşitli kurs ve sertifikalar ile destekledim.

1995-2004 yılları arasında Büyük Kolejde önce anasınıfı öğretmeni sonra anaokulu müdürü olarak çalıştım.

2005-2011 yılları arasında Özel Bizim Ev Anaokulunda müdürlük görevini yürüttüm. Bu görevi yürütürken ayrıca (2008-2011 yılları arasında) Batu Yayınevinde yazar olarak çalıştım. Çocuk Kalbi adında okul öncesi eğitim setim yayımlandı. Gene aynı yıllarda Mutlu Çocuk Danışmanlık Merkezinde anne-baba eğitimi ile ilgili çeşitli sunum çalışmalarım oldu. Anorektal Malformasyon Derneği için oluşturulan hikaye kitaplarında danışman olarak görev aldım. Zeren’le Sanat Galerisinde ‘drama ve sanat’ kursları yürüttüm.

2011-2020 yılları içerisinde Maya Okulları bünyesindeki Özel Ümitköy Maya Çocuk İngilizce Anaokulunda müdürlük görevi yaptım.

Halen Hak-İş Konfederasyonuna bağlı sendikaların projelerinde eğitim uzmanı ve konuşmacı olarak çalışıyorum. Iceberg Çocuk Gelişimi ve Aile Danışmanlık merkezinde danışan kabulü yapıyorum.

Eğitim Bilgisi

Profesyonel Bilgiler

Ek psikoterapi ekolü - psikoterapi eğitim bilgileri

yok

Süpervizyon Süreci

yok

Uzmanlık Alanları

Uzman Makaleleri

Uzman tarafından henüz bir makale/yazı yayınlanmadı.

Uzman Değerlendirmeleri

Henüz bir değerlendirme yapılmadı.

Değerlendirme Ekle (Değerlendirme yapabilmek için üye girişi yapmalısınız)